Šéf AAA Auto dál zvyšuje svůj podíl ve společnosti | E15.cz

Šéf AAA Auto dál zvyšuje svůj podíl ve společnosti

Anthony Denny, AAA Auto
Anthony Denny, AAA Auto
• 
ZDROJ: Eduard Erben, E15

nos

Anthony Denny, šéf AAA Auto minulý týden v Praze a Budapešti opět nakupoval akcie společnosti. Celkem Denny za více než 172 tisíc korun získal dalších 9 873 akcií AAA Auto při průměrné ceně 17,43 korun.

Podle informací regulátorů finančních trhů se jedná o jeho první nákupy akciích vlastní firmy v letošním roce. Poslední Dennyho nákupy proběhly dne 29. prosince loňského roku, kdy získal celkem 8 845 akcií za 156 tisíc korun při průměrné ceně 17,60 korun. Informace uvedl server Patria.cz

Současná cena akcií AAA Auto nereflektuje hospodářské výsledky ani hodnotu společnosti, uvedl Denny v listopadovém rozhovoru pro Patria.cz. Denny od začátku loňského roku do poloviny října provedl 83 nákupů akcií skupiny v celkovém objemu 358 422 kusů.

Na začátku minulého týdne Denny podle agentury Bloomberg již vlastnil společně se svou Automotive Industries více než 77procentní podíl firmy. „Z burzy rozhodně nechceme odejít. V nákupech budu pokračovat,“ řekl v rozhovoru.“

Autor: nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.