Češi mají důvod ke změně banky díky novému U kontu od UniCredit Bank | E15.cz

Češi mají důvod ke změně banky díky novému U kontu od UniCredit Bank

Češi mají důvod ke změně banky díky novému U kontu od UniCredit Bank
Unicredit Bank
• 

.

UniCredit Bank zjišťovala, co by Čechy přimělo změnit svou hlavní banku. Většina si přeje srozumitelné poplatky, zadarmo to ale být nemusí. Všichni chtějí přístup k bankovním službám odkudkoliv a kdykoliv. A pokud zvolí radikální řez a vyberou si nového správce svých financí, očekávají, že se banka postará o veškerou administrativu.

Představte si bankovní konto, za které nemusíte platit žádné měsíční poplatky. Představte si konto, u kterého neplatíte za žádné příchozí a odchozí elektronické transakce. Až budete posílat platby za nájem, energie nebo třeba vánoční dárky, nebude vás to stát ani korunu navíc. Podobné služby mohli dosud získat jen někteří s vysokým příjmem a v omezené míře, teď na ně může dosáhnout téměř každý.

Podmínka je jediná – zasílat si na účet alespoň 12 tisíc korun měsíčně.

Podle posledního průzkumu Češi milují hotovost a nehodlají se jí vzdát. Na rozdíl od severských národů, kde jasně dominují platební karty nad bankovkami a mincemi, všichni nosíme v peněžence okolo 500 korun. Taky se rozčilujeme při každém hledání bankomatu, při vyúčtování poplatků za výběry hotovosti z bankomatů, nebo při návštěvách směnáren před dovolenou. Tomu je provždy konec. Klient, který používá nové U konto, může vybírat z jakéhokoli bankomatu doma i v zahraničí, a to zdarma.

Studenti a mladí do 26 let mohou U konto využívat zcela bez finanční podmínky. Je to prostě účet, který si dnes založíte a využíváte ho až do důchodu. Účet zároveň umožní přístup k dalším výhodným bankovním službám. Nejde o žádnou akční nabídku, uvedené podmínky UniCredit Bank garantuje na příštích deset let.

Změna banky je jednoduchá

NOVÉ „U KONTO“ V PRAXI

► Žádný měsíční poplatek za vedení účtu
► Výběry ze všech bankomatů doma i v zahraničí zdarma
► Žádné poplatky za příchozí nebo odchozí elektronické platby
► Skvělý účet, který vám umožní využívat další služby
► Ročně můžete ušetřit až 5000 Kč

Jak na to?

. V praxi stačí jeden Váš podpis, a o všechno ostatní se v UniCredit Bank postarají. O tom, jak převod služeb postupuje, Vás bude banka elektronicky informovat. Pro případné dotazy a okamžitá řešení případných potíží je klientům k dispozici bezplatná telefonní linka 800 15 88 15.

Jak si mohu účet otevřít?

. Vyřízení je rychlé, stačí jen několik minut Vašeho času.

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!