Hypotéka za minimum od Wüstenrotu | e15.cz

Hypotéka za minimum od Wüstenrotu

Wüstenrot
Wüstenrot
• 
ZDROJ: Wustenrot

Wüstenrot

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na účely bydlení a refinancování nabízí Wüstenrot Hypotéku za minimum - za minimální sazbu s minimálními poplatky. Nabídka je to obzvláště výhodná, protože Wüstenrot hypoteční banka snížila od 1. února úrokové sazby hypoték pro fyzické osoby až o 0,37 procentního bodu.

V rámci akce Hypotéka za minimum vám právě teď Wüstenrot poskytne hypotéku na vlastní bydlení nebo na refinancování do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti za minimální úrokovou sazbu. Přitom stačí, když splníte standardní podmínky platné pro garantovanou sazbu. Hypotéku na vlastní bydlení tak získáte už za 3,69 % ročně a hypotéku Refin ještě levněji za 3,59 % ročně.

Výrazné snížení úrokových sazeb

Od 1. února výrazně klesly především úrokové sazby s tří a pětiletou fixací, které jsou nejčastěji využívány. Nejnižší úroková sazba hypotéky Refin s tříletou fixací dnes činí 3,39 % p. a. a Hypotéky na vlastní bydlení 3,49 % ročně.

Hypotéka bez příjmů

S Hypotékou bez příjmů můžete bydlet v novém, i když nemůžete standardním způsobem prokázat své příjmy. V žádosti o tento druh hypotečního úvěru vystačíte při prokazování schopnosti splácet úvěr s čestným prohlášením a doklady o bezdlužnosti. U této hypotéky se úroková sazba snížila o 0,32 p. b. na 7,14 % ročně.

Ušetřete na poplatcích

Chcete-li výrazně ušetřit na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru, zažádejte o něj právě teď. Zdarma vám Wüstenrot vyřídí hypotéku na vlastní bydlení do 85 % hodnoty zástavy a s pětiletou fixací úrokové sazby. Vaše hypotéka tak zlevní až o 25 000 korun. Zvolíte-li si stejnou hypotéku, ale s dvouletou nebo tříletou fixací, bude vás vyřízení úvěru stát jen 2 999 korun a vy ušetříte nejméně 5000 korun.

Jednotný poplatek 2999 korun zaplatíte také za vyřízení Hypotéky na domácnost, neúčelové Hypotéky na cokoliv a Hypotéky na pronájem. Trvale zdarma je vyřizována Hypotéka Refin.

Podrobnosti o nabídce hypoték a úrokových sazbách najdete na www.wustenrot.cz

WüstenrotAutor: Wustenrot

Autor: Wüstenrot

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery