Průzkum: Češi chtějí mít více bankovních služeb zdarma | E15.cz

Průzkum: Češi chtějí mít více bankovních služeb zdarma

ZUNO
ZUNO
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Více než polovina Čechů by přivítala, kdyby byly bankovní služby jednodušší a rychlejší.

Češi, stejně jako Slováci, by si přáli, aby jim banky neúčtovaly poplatky za základní služby. A to je důvod, proč stále více bank jako například ZUNO nabízí svým klientům nejen jednoduché a pohodlné bankovnictví, ale i většinu služeb zdarma nebo s velmi nízkými poplatky.

Respondentům nejvíc vadí čekání ve frontách na pobočkách a vyplňování nekonečných dokumentů. Vyplynulo to z nedávného průzkumu banky ZUNO, která před více než dvěma lety přišla s konceptem rychlé banky se srozumitelným jazykem pro 21. století.

Zuno Bank Autor:

Podle filozofie ZUNO je platit za účet retro. Nová srpnová kampaň dokazuje, že se toho ZUNO drží. Noví klienti si totiž můžou nejen založit účet, který je zdarma, ale ještě na něj automaticky dostanou 10 eur. Stačí, když provedou jednu transakci kartou v průběhu srpna a září. Více o kampani naleznete ZDE.

Kruhy“ je nostalgickou vzpomínkou na 80. léta, ale v nové digitální podobě. Je dobrým nástrojem na trénování zručnosti, ale také může přilepšit prázdninovému rozpočtu.

Průzkum provedla agentura Perfect Crowd v červnu 2013 na vzorku 500 respondentů.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.