Září – měsíc hypoték na bydlení od Wüstenrotu | E15.cz

Září – měsíc hypoték na bydlení od Wüstenrotu

Wüstenrot
Wüstenrot
• 
ZDROJ: Wustenrot

.

Prázdniny jsou za námi, děti zpátky doma a v bytě je najednou nějak těsno. Jestli i u vás dospěly úvahy o tom, že by to chtělo něco jiného a většího, do závěrečné fáze, měli byste si jako první odpovědět na otázku, u které banky si půjčit. A vyberte si tu, která vám garantuje nabízené podmínky.

Právě vyšší hypoteční úvěr vám nyní Wüstenrot poskytne za výhodnější úrokovou sazbu. Pokud si dáte nabídku hypotéky vypracovat v září, máte do konce října čas na podání žádosti o úvěr, a přitom vám bude banka garantovat nabídnutou úrokovou sazbu, a to např. jen 2,99 % p.a.

Hypotéka za minimum

Za minimální úrokovou sazbu vám Wütenrot poskytne hypoteční úvěr v částce minimálně 1,3 milionu korun do výše 85 % zástavní hodnoty nemovitosti. Banka jej v současné době poskytuje všem žadatelům, kteří splňují standardní podmínky platební schopnosti a nemají záznam v úvěrovém registru dlužníků.

Hypotéka za EXTRA sazbu až do 85 % LTV

Vyšší hypotéku – od 1,8 mil. korun můžete mít za ještě nižší EXTRA úrokovou sazbu, pokud splníte zvýšené požadavky na bonitu. Novinkou je, že za tuto nejvýhodnější sazbu vám banka poskytne hypoteční úvěr až do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti, a to s fixací úrokové sazby na 3 nebo na 5 let.

Jakou zvolit fixaci

V poslední době se jeví jako nejvýhodnější tříleté a pětileté sazby, u kratších fixací nesete riziko pohybu krátkodobých sazeb na peněžním trhu, takže to, co v prvním roce na splácení úroků ušetříte, můžete v dalším velmi rychle prodělat. Doporučují to i naši hypoteční specialisté, kteří vývoj úrokových sazeb dlouhodobě sledují.

Hypotéka od 2,89 % ročně a pojištění se slevou

Pokud si současně s hypotékou na bydlení nebo refinancování sjednáte u Wüstenrotu také pojištění nemovitosti a životní pojištění, sníží se cena úvěru, tedy úroková sazba o další 0,2 % p.a. Současně budete mít 20% slevu na pojištění nemovitosti a 10% slevu na pojistném u životního pojištění. Pokud splníte podmínky pro EXTRA sazbu, můžete hypotéku získat už za 2,89 % ročně.

Ještě byste měli vědět, že

• u Wüstenrotu neplatíte poplatek za vyřízení Hypotéky Wüstenrot, poskytnuté do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti (tzv. LTV) s tříletou nebo pětiletou fixaci úrokové sazby.
• Poplatek za vyřízení úvěru neplatíte ani u Hypotéky Refin.
• U Hypotéky Refin vám stačí čestné prohlášení, že jste schopni splácet úvěr.
• Wüstenrot vám poskytne hypoteční úvěr na bydlení, i když nemůžete standardně prokázat své příjmy – řešením je Hypotéka bez příjmů.

Hypotéka od Wüstenrotu má ale i další výhody

• Za čerpání úvěru ani za rezervaci úvěrových zdrojů neplatíte žádné poplatky.
• Banka vám zpětně proplatí až jeden rok staré faktury nebo kupní cenu, kterou jste již uhradili.
• U hypotéky na výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti můžete čerpat úvěr bez dokládání faktur.
• Část úvěru nad 70 % hodnoty zastavené nemovitost můžete kdykoli splatit mimořádnou splátkou bez sankcí.
• U Wüstenrot hypoteční banky nemusíte mít běžný účet.

Spočítejte si svou hypotéku

Na www.wustenrot.cz si můžete svoji hypotéku snadno zkalkulovat. Obraťte se ale raději na poradce Wüstenrotu, který vám připraví konkrétní a nejspíše ještě výhodnější nabídku hypotečního úvěru.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.