Jak bezpečný je váš trezor? | E15.cz

Jak bezpečný je váš trezor?

Komerční sdělení

Peníze, dokumenty, šperky... Pokud chceme ochránit své cennosti, umístíme je do trezoru. Je ale důležité pořídit si skutečně spolehlivý trezor. Na trhu jich je totiž celá řada a značně se liší cenou i kvalitou. Nekvalitní trezor je pro zloděje doslova lákadlem a jeho otevření zabere jen chvilku.

O tom se můžete přesvědčit v následujícím videu, kde je zamčený trezor během pár sekund otevřený zcela bez nástrojů, anebo pouze pomocí běžných předmětů, které najdete v každé kanceláři!

Autor: H&B Group

Při výběru trezoru proto doporučujeme:

- poradit se s odborníkem,

- pořizovat trezory pouze od renomovaných výrobců

- a požadovat trezory s certifikací.

Příkladem výrobce kvalitních trezorů je německá společnost Burg Wächter, která vyrábí trezory pro domácnosti i firmy s certifikací ECB. ECB (European Certification Body) je nezávislý orgán, který uděluje certifikaci trezorům, pokud projdou testováním bezpečnosti podle nejnáročnějších standardů.

Trezor MTD DiplomatTrezor MTD DiplomatAutor: H&B Group

Tuto certifikaci nese například i vysoce odolný trezor od Burg Wächteru MTD Diplomat, který díky vícevrstevným stěnám, tepelné izolaci i speciálnímu pancéřování spolehlivě ochrání Vaše cennosti před pokusem o vloupání i požárem.

Distributorem trezorů Burg Wächter pro ČR je KLÍČOVÉ CENTRUM, které se specializuje na kompletní zabezpečení.


 

 

Autor: Komerční sdělení
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!