MBA: Investice do profesního růstu | e15.cz

MBA: Investice do profesního růstu

MBA: Investice do profesního růstu
MBA: Investice do profesního růstu
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každý dnes hledá svou cestu k úspěchu. Sbíráme zkušenosti a doufáme, že se za pár let dostaneme o stupínek výš. K vysokým manažerským postům ale vede zkratka – titul MBA. Zjistěte, zda titul MBA nezkrátí cestu k úspěchu i vám.

Praxe: Priorita č. 1

MBA je profesní titul, takže na místo teoretických znalostí je pro absolventa MBA studia dokladem o kvalifikaci a praxi v oboru. MBA studium je ideální volbou pro každého, kdo touží po zvýšení kvalifikace bez nutnosti opustit zaměstnání. Výuka totiž probíhá distanční formou a částečně formou online výuky. Celý studijní program je navíc rozvržen jen do 12 až 14 měsíců.

Pracujícím lidem studium MBA vychází vstříc nejen konceptem výuky, ale také podmínkami k přijetí. K přijetí ke studiu je třeba doložit buď bakalářský diplom, nebo dostatečnou praxi v řídící či manažerské funkci.

Tip: Studium je zaměřené na praktické dovednosti a jednotlivé předměty většinou přednášejí odborníci z praxe. Pokud se chcete setkat s opravdovými kapacitami a získat cenné rady a informace, před přihlášením se ke studiu se podívejte, kdo na dané instituci vyučuje. Se špičkovými lektory, kteří se s vámi podělí o své profesní know-how, se setkáte na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.

MBA: Investice do profesního růstuAutor:

Titul s mezinárodní platností

MBA neboli Master of Business Administration je obdobou českého magisterského vzdělání, ale na rozdíl od typického Mgr. má mezinárodní platnost. V Čechách je možné tento titul získat v mnoha oborech – od marketingu a PR, přes pojišťovnictví až po mezinárodní právo. Akreditaci k výuce těchto programů udělují českým institucím zahraniční akreditační autority v oblasti distančního vzdělávání manažerů. Student si hradí studium buď sám, nebo mu je hradí zaměstnavatel, vědom si mezinárodní platnosti titulu a jeho prestiže.

Tip:

Studium MBA je tou nejspolehlivější investicí do profesního růstu.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery