Autobazary AAA Auto zvýšily do října prodej na 54 tisíc aut | E15.cz

Autobazary AAA Auto zvýšily do října prodej na 54 tisíc aut

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: AAA Auto

ČTK

Prodeje v autobazarech AAA Auto do října vzrostly o téměř 13 procent na 54 tisíc aut. Samotná firma čeká výrazný růst po vstupu na polský trh.

„Přestože se na trhu ojetin objevují signály pomalého oslabení, AAA Auto zahájilo poslední čtvrtletí s dalším pozitivním výsledkem. V říjnu si zákazníci odvezli 5453 aut,“ uvedla generální ředitelka Karolína Topolová.

Za letošní rok AAA čeká zvýšení prodeje meziročně o 11 procent na nový prodejní rekord 63 tisíc aut. „V příštím roce očekáváme v rámci skupiny významný nárůst prodejů díky plánovanému znovuzahájení našich aktivit na polském trhu,“ dodala Topolová.

AAA Auto v současnosti provozuje 34 poboček v ČR, na Slovensku, v Rusku a Maďarsku. Do konce roku otevře nová centra ve Znojmě a v Martině. Novým vlastníkem skupiny se stane fond soukromého kapitálu Abris Capital Partners, který se nedávno dohodl na koupi 95 procent akcií za 220 milionů eur od zakladatele Anthony Dennyho.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.