Denny se stáhnul z čela AAA Auto, nahradila ho Karolína Topolová

Antony Denny

Antony Denny Zdroj: E15

Generální ředitelkou největší tuzemské skupiny autobazarů AAA Auto je ode dneška dosavadní viceprezidentka Karolína Topolová (36). Vystřídala většinového majitele Anthony Dennyho. Ten stál v čele firmy 20 let a zůstane neexekutivním předsedou představenstva. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Topolová chce uskutečnit v AAA Auto zásadní změny. „V oblasti rozvoje obchodních aktivit společnosti budou mými prioritami expanze na trzích v ČR a SR do měst, pečlivě vybraných na základě podrobných analýz, dosažení brzké ziskovosti pobočky v Moskvě a obnovení činnosti AAA Auto v Maďarsku,“ uvedla.

V rámci expanze společnost do konce roku 2012 počítá s otevřením jedné další pobočky v ČR a jedné na Slovensku. V roce 2013 budou následovat tři nové pobočky v Česku a dvě na Slovensku. Rozhodnutí o znovuzahájení aktivit na maďarském trhu, který společnost opustila v roce 2009, by mělo padnout rovněž do konce roku.

Topolová dále sdělila, že vytvořila tým, který zanalyzuje možnosti udržení zákazníků firmy a možnost vytvoření funkce ombudsmana. „Uvědomuji si, že v našem přístupu k retenci (udržení) zákazníků jsou určité rezervy a chystám se tento stav razantně změnit,“ dodala.

Anthony Denny: Na expanzi teď nemyslíme, hlavní je zisk

Anthony James Denny: Ekonomické poučky letos jako by přestaly platit

Topolová v roce 2010 získala magisterský titul na Univerzitě J. Komenského. Pracovní kariéru zahájila v pražském hotelu Prague Hilton Atrium jako programová manažerka, v roce 1998 založila call centrum v AAA Auto. Do nynějška pracovala jako zástupce generálního ředitele a ředitelka divize prodeje, finančních a pojišťovacích služeb, call centra, personalistiky, IT a externí komunikace.

již na začátku roku oznámil, že po dvou desítkách let plánuje svoje aktivity omezit.