Denny se stáhnul z čela AAA Auto, nahradila ho Karolína Topolová | e15.cz

Denny se stáhnul z čela AAA Auto, nahradila ho Karolína Topolová

Antony Denny
Antony Denny
• 
ZDROJ: E15

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Generální ředitelkou největší tuzemské skupiny autobazarů AAA Auto je ode dneška dosavadní viceprezidentka Karolína Topolová (36). Vystřídala většinového majitele Anthony Dennyho. Ten stál v čele firmy 20 let a zůstane neexekutivním předsedou představenstva. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

Topolová chce uskutečnit v AAA Auto zásadní změny. „V oblasti rozvoje obchodních aktivit společnosti budou mými prioritami expanze na trzích v ČR a SR do měst, pečlivě vybraných na základě podrobných analýz, dosažení brzké ziskovosti pobočky v Moskvě a obnovení činnosti AAA Auto v Maďarsku,“ uvedla.

V rámci expanze společnost do konce roku 2012 počítá s otevřením jedné další pobočky v ČR a jedné na Slovensku. V roce 2013 budou následovat tři nové pobočky v Česku a dvě na Slovensku. Rozhodnutí o znovuzahájení aktivit na maďarském trhu, který společnost opustila v roce 2009, by mělo padnout rovněž do konce roku.

Topolová dále sdělila, že vytvořila tým, který zanalyzuje možnosti udržení zákazníků firmy a možnost vytvoření funkce ombudsmana. „Uvědomuji si, že v našem přístupu k retenci (udržení) zákazníků jsou určité rezervy a chystám se tento stav razantně změnit,“ dodala.

Anthony Denny: Na expanzi teď nemyslíme, hlavní je zisk

Anthony James Denny: Ekonomické poučky letos jako by přestaly platit

Topolová v roce 2010 získala magisterský titul na Univerzitě J. Komenského. Pracovní kariéru zahájila v pražském hotelu Prague Hilton Atrium jako programová manažerka, v roce 1998 založila call centrum v AAA Auto. Do nynějška pracovala jako zástupce generálního ředitele a ředitelka divize prodeje, finančních a pojišťovacích služeb, call centra, personalistiky, IT a externí komunikace.

již na začátku roku oznámil, že po dvou desítkách let plánuje svoje aktivity omezit.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery