Agentura DDeM vstoupila do APRA | E15.cz

Agentura DDeM vstoupila do APRA

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
PR agentura DDeM se od září stala členem Asociace Public Relations Agentur (APRA), jež od roku 1995 sdružuje české PR agentury. DDeM byla založena v roce 2003 a dlouhodobě zastupuje společnosti v oblasti energetiky, bankovnictví a stavebnictví. V roce 2010 obrat DDeM překonal hranici 25 milionů korun.

„Naše členství v APRA vyplynulo z postupného vývoje agentury. Dlouho jsme členství v profesních organizacích nevyhledávali, stačilo nám, že jsme se řídili tzv. Stockholmskou chartou, která stanovuje standardy práce PR profesionálů. Dnes ovšem cítíme, že díky členství v APRA budeme schopni našim klientům poskytnout větší přidanou hodnotu, a to je vždy naším prvořadým cílem,“ uvedl Ing. Miroslav Dinga, MBA, Ph.D, jednatel DDeM, s. r. o.

DDeM je česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a marketingové komunikace. Specializuje se na oblast korporátní a produktové komunikace. Mezi její největší klienty patří Česká spořitelna, RWE Transgas, Skanska a NET4GAS. Bližší informace jsou k dispozici na www.ddem.cz.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah