Axa Assistance má nového šéfa marketingu a digitálu | E15.cz

Axa Assistance má nového šéfa marketingu a digitálu

Lukáš Přikryl
Lukáš Přikryl
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Axa Assistance obsadila pozici head of marketing and digital Lukášem Přikrylem. Člen senior managementu zodpovídá za český, slovenský a maďarský trh.

Lukáš Přikryl se ve společnosti Axa Assistance posunul na pozici head of marketing and digital pro český, slovenský a maďarský trh. Soustřeďuje se primárně na online aktivity a prodej a má na starosti i PR podporu produktů cestovního pojištění a služby Rodinného právníka, poskytující preventivní právní ochranu českým domácnostem. Člen senior managementu ve společnosti dříve vedl oblast digitálního marketingu.

Přikryl má profesní zkušenosti s marketingem i s IT, a to v prostředí korporátním i mezi start-upy. V předchozích letech působil v české pobočce nadnárodní divize Ogilvy Healthworld, kde měl na starosti farmaceutické klienty jako například AstraZeneca, BMS nebo Eli Lilly. Na straně klienta později pracoval pro britského výrobce Stannah na pozici business development manager. Před svým příchodem do Axa Assistance se v rámci IT start-upu Safetica Technologies zabýval ochranou před únikem dat v oblasti B2B a byl zodpovědný za marketing i propagaci problematiky a samotného produktu.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah