Baťa jde do gastra, připravuje svou první kavárnu | E15.cz

Baťa jde do gastra, připravuje svou první kavárnu

Obchodní dům Baťa na Václavském náměstí
Obchodní dům Baťa na Václavském náměstí
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Baťa otevírá začátkem září v suterénu obchodního domu na Václavském náměstí svou první kavárnu. Zástupci firmy nevylučují, že pokud se projekt osvědčí, vzniknou Baťa kavárny i v některých dalších prodejnách.

„Obchodní dům Baťa na Václavském náměstí je zcela ojedinělý koncept, který vyniká svou jedinečností nejen vůči ostatním prodejnám Baťa v jiných zemích, ale zejména vůči tuzemské konkurenci. Podařilo se nám zde skloubit nabídku obuvi světových návrhářů zvučných jmen a samozřejmě i naše vlastní kolekce,“ říká marketingový ředitel Baťa Lukáš Ohanka.

V suterénu tohoto obchodního domu bude 2. září otevřena první Baťa kavárna na světě. „Jsme u zrodu ojedinělého projektu. Cílem Baťa kavárny je zpříjemnit našim zákazníkům nákupy, nabídnout možnost potkat se s přáteli v příjemném prostředí, zkrátka dopřát jim něco navíc,“ dodává Ohanka. Součástí nového konceptu bude také Pop Up Store, kde se budou pravidelně střídat různí čeští návrháři.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.