Businessweek bude vycházet i v češtině | E15.cz

Businessweek bude vycházet i v češtině

Businessweek
Businessweek
• 
ZDROJ: http://vegetarianstar.com

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Globální informační agentura Bloomberg začne ve spolupráci s mladou českou vydavatelskou firmou Smart Connections vydávat českojazyčnou verzi týdeníku Bloomberg Businessweek. Titul Bloomberg Businessweek Česko začne vycházet ke konci listopadu, uvedly dnes obě společnosti.

Časopis bude na rozdíl od originální verze vycházet s dvoutýdenní periodicitou. Bude obsahovat materiály od zhruba 2400 novinářů Bloombergu. Smart Connections pro něj bude zajišťovat místní podnikatelské a finanční informace.

Šéfredaktorkou české mutace bude Kateřina Urbanová, která v roce 2008 spoluzakládala Smart Connections a je také šéfredaktorkou jejího vlajkového časopisu Svět průmyslu. Smart Connections bude rovněž produkovat českojazyčné vydání magazínu pro luxusní životní styl Bloomberg Pursuits.

Bloomberg Businessweek každý týden prodává přes 980.000 výtisků a je dostupný ve více než 150 zemích světa. Jeho místní mutace se vydávají zatím v Polsku, Číně, Hongkongu, Indonésii, Turecku a na Blízkém východě. Agentura Bloomberg koupila časopis, který vznikl v roce 1929, od vydavatelství McGraw-Hill v roce 2009 po třetinovém propadu jeho nákladu.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah