České ragbistky vyhlásily sbírku | E15.cz

České ragbistky vyhlásily sbírku

České ragbistky vyhlásily sbírku na podporu své účasti ve finálové skupině Evropského poháru.
České ragbistky vyhlásily sbírku na podporu své účasti ve finálové skupině Evropského poháru.
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Český národní tým ženského ragby s pomocí agentury Made by Vaculik rozjíždí na crowdfundingovém serveru startovac.cz kampaň na podporu svojí účasti na mezinárodním turnaji ve Švýcarsku.

Národní tým ženského ragby poprvé v historii dostal oficiální pozvánku do finálové skupiny Evropského poháru. Tento nejstarší mezinárodní ženský ragbyový turnaj se koná ve švýcarském Zugu od 28. října do 1. listopadu. Vzhledem k finančním problémům, se kterými se potýká Česká ragbyová unie, si hráčky musejí připlácet nejen na přípravu, ale z části pokrývat i náklady na samotný turnaj.

Nepříznivé finanční podmínky inspirovaly jednu z hráček, Kateřinu Pokornou z pražské Tatry. Ta ve spolupráci s manažerem národního týmu Martinem Charvátem dala do pohybu kampaň, která má pomocí crowdfundingového serveru startovac.cz získat finance a pomoci tak národnímu týmu k prvním zkušenostem z tak významného mezinárodního turnaje.

O kreativní podobu kampaně se postarali Pavel Sobek, Kateřina Bendíková a Miloslav Černý z agentury Made by Vaculik. Jako součást kampaně vzniklo i propagační video za podpory filmové produkce Savage, která projektu poskytla nejen techniku, ale i tým v čele s režisérem Janem Těšitelem a kameramanem Markem Dvořákem.

Kampaň potrvá do 4. listopadu.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah