Český Newton má novou ředitelku, Mašínová se věnuje globálním cílům | E15.cz

Český Newton má novou ředitelku, Mašínová se věnuje globálním cílům

Věra Lhotská, Newton Media
Věra Lhotská, Newton Media
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
CEO skupiny Newton Media Petra Mašínová oznámila vstup do mezinárodního byznysu, novým globálním cílům teď společnost přizpůsobila organizaci vrcholového managementu. Petra Mašínová se bude plně věnovat globálnímu řízení a mezinárodním projektům. Generální ředitelkou Newton Media Česká republika je nově Věra Lhotská.

Řízením aktivit Newtonu v České republice byla pověřena dosavadní zástupkyně generální ředitelky a šéfka marketingu a mediálních analýz Newton Media Věra Lhotská. Podobně, jako je tomu v Polsku a na Slovensku, má tedy Newton Media v Česku vlastní generální ředitelku.

Podle ní je hlavním cílem české části skupiny v roce 2016 posílit servis pro klienty. „Zlepšení péče o zákazníka vychází z detailní znalosti jeho potřeb a jejich naplňování. Připravujeme výrazné zefektivnění našich výrobních procesů, které nám umožní pružněji reagovat na potřeby našich klientů. Jednou z našich hlavních priorit letošního roku je představení nové platformy, kde klienti uvidí relevantní data jak z tradičních zdrojů, tak ze sociálních sítí. Newton tím reaguje na měnící se mediální svět a nové technologie,“ uvedla Lhotská.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah