Chodíte rádi na firemní večírky? - výzkum STEM&MARK | E15.cz

Chodíte rádi na firemní večírky? - výzkum STEM&MARK

Chodíte rádi na firemní večírky? - výzkum STEM&MARK
Ilustrační foto
• 

red

Chodíme rádi na firemní večírky, nebo účast na takových akcích ze zásady odmítáme? Chodíme pouze na večírky pořádané naší firmou, nebo jsme „milovníci večírků“ a účastníme se i akcí zcela cizích firem?

V rámci našeho pravidelného internetového výzkumu jsme se tentokrát zaměřili právě na takové otázky. A jak to tedy nakonec dopadlo? Firemních večírků se účastníme jen někdy, pokud na to zrovna máme náladu. Na této variantě se shodlo nejvíce lidí (téměř třetina dotázaných). 16 % respondentů se účastní firemních večírků rádo. Ovšem pouze v případě, že je pořádá jejich zaměstnavatel. Dalších 16 % uvedlo, že jejich firma vůbec žádné večírky nepořádá. 12 % dotázaných chodí na firemní večírky rádo bez ohledu na to, zda je pořádá jejich zaměstnavatel, nebo cizí firma. Na firemní večírky zásadně nechodí 6 % respondentů. 20 % dotázaných na tuto otázku nedokázalo odpovědět. V této skupině jsou ovšem hojně zastoupeni lidé, kteří momentálně nikde nepracují (tedy nezaměstnaní, lidé v důchodu a studenti).

Na firemní večírky, jen když máme náladuNa firemní večírky, jen když máme náladuAutor:

Výzkum byl proveden na online panelu prostřednictvím internetového dotazování na vzorku 574 respondentů. Za pomoci kvótního a náhodného výběru respondentů podle pohlaví, vzdělání, věku a regionu reprezentuje výsledný soubor obecnou populaci ve věku 15–59 let s připojením na internet.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!