CN Invest rozšiřuje portfolio, vychází E15 Premium | E15.cz

CN Invest rozšiřuje portfolio, vychází E15 Premium

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Nový dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Filozofií konceptu E15 Premium je být platformou pro utváření odborné diskuse nad tématy, která jsou aktuálně klíčová pro byznysová odvětví. Každé číslo se do hloubky zaměří na jeden byznysový segment. K dostání bude ve volném prodeji na stáncích a přes SMS objednávku. Magazín vždy doprovodí diskusní a společenské setkání pro stakeholdery daného odvětví. První vydání nese název Fintech revoluce a detailně se věnuje inovacím ve světě financí.

 

 

Pod značkou E15 Premium letos vyjde celkem šest atraktivních magazínů zaměřených např. na oblast energetiky, retailu, dopravy a CSR. Konat se bude šest odborných eventů. „Každý z magazínů a každá z diskusí se bude vždy zaměřovat na aktuální trendy. Revoluce totiž nyní probíhá ve většině byznysových odvětví, způsobily ji technologie – firmy na to musejí reagovat, jinak v konkurenci neobstojí. Taková témata chceme nastolovat a u těchto diskusí chceme být,“ říká šéfredaktorka E15 Tereza Zavadilová. Inovativní obsah časopisu vystihuje i jeho grafické zpracování.

Autoři v prvním čísle se základním tématem Fintech revoluce ukazují, jak budou vypadat peníze budoucnosti. Podrobně mapují celou problematiku finančních inovací a technologických řešení v oblasti financí na českém i zahraničním trhu. Časopis přináší žebříčky úspěšných fintechových projektů, analýzy, rozhovory a ankety s nejvlivnějšími lidmi ve finančním sektoru. E15 Premium Fintech revoluce se zaměří i na spolupráci exbankéřů se startupovými projekty. Ukáže, jak se k penězům a platbám staví mileniálové a že blockchain je technologií, která může změnit politiku a instituce. Magazín se věnuje také tomu, jak technologie mění pojišťovnictví, problematice bitcoinu a dalších kryptoměn či tomu, jak vypadá crowdfundingová scéna v Česku i zahraničí.

Na problematiku Fintech revoluce navazuje i první diskusní setkání s odborníky, které se odehraje 2. března v hotelu Four Seasons formou business snídaně. 

Tématem příštího čísla magazínu a snídaně budou reality. „Kromě inovací se budeme zaměřovat především na realitní dění v Praze. Přineseme žebříčky developerů, témata, se kterými se současný urbanismus potýká, chceme se také podrobně podívat na to, proč se v Praze tak málo staví, proč se město rozlézá do Středočeského kraje a na problematiku povolovacích řízení. Podtitul našeho dalšího magazínu je proto „Nová Praha,“ říká Zavadilová.

Nový magazín E15 premium objednávejte zde >>>

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah