Fričová je novou mluvčí ČT | E15.cz

Fričová je novou mluvčí ČT

Fričová
Fričová
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká televize má novou tiskovou mluvčí. Stala se jí Michaela Fričová, která ve funkci střídá Ladislava Štichu. Ten se na svém odchodu dohodl s generálním ředitelem Petrem Dvořákem už na konci loňského roku. Fričová dříve působila na stejném postu v televizi Nova.

„Jsem velmi rád, že můžeme navázat na naši předchozí spolupráci v oblasti televizního vysílání a pevně věřím, že se nám s novým týmem komunikace podaří posílit u diváků a veřejnosti vnímání České televize jako důležité a respektované veřejné instituce, která je zároveň moderní, otevřenou a fungující společností,“ řekl generální ředitel České televize Petr Dvořák, který dříve právě na Nově působil.

Pod nový útvar Vnější a vnitřní komunikace bude spadat komunikace s novináři a odbornou veřejností, vnitřní komunikace, ale také Divácké centrum a charitativní činnost ČT. Ředitelkou komunikace ČT je již od konce minulého roku Daniela Němcová. Před nástupem do TV Nova pracovala Fričová jako novinářka v Týdnu a v Marketing&Media. Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze a na University of Glamorgan ve Velké Británii.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah