Havas Digital doplnil a rozšířil svůj tým | E15.cz

Havas Digital doplnil a rozšířil svůj tým

Havas Digital doplnil a rozšířil svůj tým
Rozšířený tým Havasu Digital na divanu
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Petr Novotný

Tým Havas Digital Prague se rozrostl na 30 lidí. Po prosincovém odchodu několika odborníků do agentury Swimming Pool získala agentura klíčové seniorní profesionály.

Digitální sekci pražského Havasu oslabil v prosinci odchod čtyřčlenného týmu do nového projektu Swimming Pool. Havas nyní dokončil nábor a získal tři profesionály s rozsáhlými zkušenostmi a schopnostmi z oboru.

Nový director Tomáš Klečka je průkopníkem digitální komunikace na českém trhu. Více než 15 let pracuje pro velké klienty ze všech segmentů. Má za sebou řadu inovativních a kreativních řešení, která v maximální míře využívají neomezeného potenciálu digitálních kanálů a sociálních médií.

Jakub Kašpar je novým ředitelem pro mezinárodní klienty. I on má za sebou 15 let zkušeností s konzultacemi i digitálním marketingem jak na straně agentury (mj. Leo Barnett) i klienta (mj. Tesco, Vodafone). Je uznávaným expertem v oblasti e-commerce, online spotřebitelských programů a online distribuce produktů. Jeho posláním je permanentně definovat nová řešení, zaměřená na posílení online distribuce.

Lukáš Kovařík, nový šéf produkce Havas Digital Prague, je specialista na systémové a komplexní platformy. Soustředí se na maximální flexibilitu digitálních řešení, jejich efektivitu a reaktivitu. Zkušenosti získal při vedení integrovaných digitálních projektů pro velké klienty jako například Peugeot, Reckitt & Banckiser, Eko-kom, Sanofi či ČSOB.

Digital at the core

Havas Digital Prague přijal i další posily: Miro Kálig je nový Senior Project Manager, zaměřuje se na aspekty performance marketingu v digitálních kanálech, Martina Sulková na se na pozici Social Media Managera zaměří na community management a Štěpán Soukeník bude řešit Internet a Social Media Public Relations.

„Nové posily jasně demonstrují naši strategii mít ,digital at the core‘. To je náš pevný závazek k permanentní inovaci v oboru,“ dodává Gilles Bérouard, generální ředitel Havas Worldwide Prague.

Havas Digital Prague je dnes jedna z nejuznávanějších digitálních komunikačních agentur na trhu. Za poslední tři roky získala více než 40 ocenění na mezinárodních a lokálních festivalech.

Autor: Strategie, Petr Novotný
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!