Hospodářské noviny začaly na internetu prodávat víno | E15.cz

Hospodářské noviny začaly na internetu prodávat víno

Zpravodajský sál vydavatelství Economia
Zpravodajský sál vydavatelství Economia
• 
ZDROJ: CTK

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hospodářské noviny spustily na internetu obchod s víny z celého světa. Na webu hnvino.cz v současnosti nabízí několik stovek vybraných vín. Obchod provozuje ve spolupráci s firmou The Food Experience. HN víno je je podle generálního ředitele Economie Romana Latuskeho další služba vydavatelství mimo mediální oblast. Obchodní aktivity mimo mediální oblast mají i další vydavatelství.

„Díky velkým zkušenostem partnera The Food Experience můžeme nabídnout našim čtenářů nejlepší vína z celého světa, ale také garantovat skvělou cenu a výborný servis při dodání. Navíc každý týden na naše čtenáře čeká nová akční nabídka,“ uvedl ředitel inzerce David Voráček.

Ostatním e-shopům s vínem chce HN víno konkurovat bezplatnou dopravou, možností bezplatného vrácení zboží nebo garancí nejlepších cen v České republice.

Další vydavatelství například provozují virtuální mobilní telefony, což je případ Mafry a Ringieru. Ringier nabízí pod značkou Blesk elektřinu a plyn, Mafra zase mimo jiné zprostředkovává prodej realit.

Mediální dům Economia patří finančníkovi Zdeňku Bakalovi. Vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a několik odborných titulů. Provozuje také zpravodajské servery Ihned.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah