Jírovec se stal šéfem Allegra | E15.cz

Jírovec se stal šéfem Allegra

Jan Jírovec
Jan Jírovec
• 
ZDROJ: red

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novým Country Managerem pro české Allegro se stal Jan Jírovec, který ve společnosti doposud zastával pozici Business Development Director. Dosavadní ředitel Allegro Group CZ Jakub Havrlant v těchto dnech odchází ze své pozice.

Před působením v Allegro Group pracoval Jan Jírovec pro platební bránu PayU, kde byl zodpovědný za vytváření nových obchodních příležitostí v segmentu e-commerce, rozvoj vztahů s finančními institucemi a vývoj nových produktů. V minulosti působil mimo jiné v BSC Praha, kde byl zodpovědný za vedení divize bankovních systému ve východní Evropě a severovýchodní Asii. V oblasti Internet/IT/Software působí již více než deset let.

Internetový podnikatel Jakub Havrlant vedl Allegro od jeho založení na českém trhu v roce 2010. V minulosti založil například projekt Bezrealitky.cz, který úspěšně prodal právě Allegro Group. Jakub Havrlant se po odchodu z Allegro Group hodlá zaměřit na vlastní investiční projekty.

Allegro provozuje na českém internetu řadu úspěšných projektů včetně nákupního rádce Heureka.cz, obchodního portálu Aukro.cz, ubytovacího portálu Hotel.cz nebo výrobce e-shopů Netdirect.


Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.