Mareš bude mít na Primě vlastní show | E15.cz

Mareš bude mít na Primě vlastní show

Leoš Mareš
Leoš Mareš
• 
ZDROJ: Anna Vackova, E15

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Moderátor Leoš Mareš bude v televizi Prima uvádět novou show, která vzniká podle britského formátu Quite Interesting. Na obrazovce se objeví se svým kolegou Patrikem Hezuckým.

Nový pořad se má jmenovat QI: Na vše máme odpověď. Jde o program plný zdánlivě banálních otázek, jejichž pointa ale podle televize zpravidla překvapí. „Ty opravdu správné odpovědi jsou totiž mnohem zajímavější, než byste čekali!,“ uvedla televize v tiskové zprávě. V Británii všechny dosavadní série pořadu vysílala veřejnoprávní BBC.

O Marešově angažmá informovala televize Prima s tím, že další podrobnosti oznámí až na srpnové tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu. Mareš účastí v soutěži potvrzuje svou roli nové tváře Primy. Televize již dříve oznámila, že s ním počítá také do poroty zábavní show Česko Slovensko má talent, kde zasedne spolu se zpěvačkou Lucií Bílou a producentem Jaro Slávikem.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.