Největším zadavatelem na internetu byl v srpnu Internet Mall | E15.cz

Největším zadavatelem na internetu byl v srpnu Internet Mall

Nová kampaň T-Mobile na internetu
Nová kampaň T-Mobile na internetu
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Srpen byl v oblasti internetové display reklamy ve znamení dalšího letního poklesu. Zadavatelé tentokrát využili reklamní prostor v celkové ceníkové hodnotě 392 milionů korun, což představuje 5% pokles oproti předchozímu měsíci. Největším zadavatelem byl internetový obchodník Internet Mall. Údaje vychází z projektu AdMonitoring, který pro Sdružení pro internetovou reklamu zajišťuje společnost Mediaresearch.

Největším zadavatelem se opět stal internetový obchodník Internet Mall, který v srpnu využil reklamní prostor na internetu v celkové hodnotě 23,1 milionů korun. Druhým největším zadavatelem byla společnost Student Agency s inzercí v hodnotě 21,4 milionů korun. Na třetím místě pak byla Invia.cz, která umístila reklamu v hodnotě 12,7 milionů. Největší meziměsíční pokles se například týkal serverů Impression Media (17%), Seznam.cz (8 %) a Ringier Axel Springer (7%).


Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.