Novým mluvčím Student Agency bude Pavel Halla | E15.cz

Novým mluvčím Student Agency bude Pavel Halla

Pavel Halla
Pavel Halla
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dosavadní tiskový mluvčí Správy železniční dopravní cesty Pavel Halla nastoupí podle informací Strategie v průběhu května na post, který ve Student Agency uvolňuje Aleš Ondrůj.

O tom, že Aleš Ondrůj ze Student Agency odchází a hledá za sebe nástupce, informoval už polovině dubna deník E15. Po několika letech ve službách Radima Jančury se Ondrůj pouští do vlastního byznysu; spolu s bývalým obchodním manažerem RegioJetu založil v Polsku novou firmu, jejíž hlavní činností by měl být on-line prodej letenek a jízdenek.

O plánech Aleše Ondrůje se dočtete zde:

Novým tiskovým mluvčím Student Agency se podle zatím neoficiálních informací stane Pavel Halla, dosavadní mluvčí Správy železniční dopravní cesty. V SŽDC působil od září 2008 a kromě kontaktu s médii působil jako odborný poradce generálního ředitele pro komunikaci. Halla má za sebou také desetileté angažmá v Českém rozhlasu na pozicích redaktor zpravodajství, redaktor dopravního zpravodajství Zelené vlny, hlasatel zpráv nebo reportér.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.