Oriflame spustil prodej na webu | E15.cz

Oriflame spustil prodej na webu

oriflame
oriflame
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kosmetičtí poradci Oriflame mohou prodávat online. Česká republika je první zemí, kde Oriflame tento nový prodejní kanál zavádí.

Internetový obchod Beauty Store umožní zájemcům z řad kosmetických poradců získat profesionální webové stránky v jednotném designu Oriflame, které si mohou sami dále personifikovat. Jednoduché rozhraní a intuitivní správa obsahu umožní mít vlastní webovou prezentaci komukoli i bez předchozí zkušenosti s internetem.

Zákazníci mohou kdykoli nakupovat výrobky z kompletního sortimentu Oriflame online a platit hotově nebo nově platební kartou. Sami si mohou vybrat způsob doručení; buď prostřednictvím poradce, nebo přímo z Oriflame. Samozřejmostí Beauty Store je i propojení se sociálními sítěmi jako je například Facebook.

„S uvedením katalogu v iPadu jsme již v minulosti prokázali, že jsme mezi kosmetickými společnostmi osobního prodeje lídry v oblasti moderních technologií. Nyní jdeme ještě dál. Díky Beauty Store je osobní prodej kosmetiky na internetu realitou. Zákazníkovi nabízíme maximální svobodu. Prodejci zas ocení novou obchodní příležitost a naši podporu a servis,“ komentuje uvedení nového prodejního kanálu Mirek Kopřiva, generální ředitel Oriflame Česká republika.

Česká republika je první zemí, kde se Oriflame rozhodl nový prodejní koncept realizovat.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah