Oriflame spustil prodej na webu | E15.cz

Oriflame spustil prodej na webu

Oriflame spustil prodej na webu
oriflame
• 

red

Kosmetičtí poradci Oriflame mohou prodávat online. Česká republika je první zemí, kde Oriflame tento nový prodejní kanál zavádí.

Internetový obchod Beauty Store umožní zájemcům z řad kosmetických poradců získat profesionální webové stránky v jednotném designu Oriflame, které si mohou sami dále personifikovat. Jednoduché rozhraní a intuitivní správa obsahu umožní mít vlastní webovou prezentaci komukoli i bez předchozí zkušenosti s internetem.

Zákazníci mohou kdykoli nakupovat výrobky z kompletního sortimentu Oriflame online a platit hotově nebo nově platební kartou. Sami si mohou vybrat způsob doručení; buď prostřednictvím poradce, nebo přímo z Oriflame. Samozřejmostí Beauty Store je i propojení se sociálními sítěmi jako je například Facebook.

„S uvedením katalogu v iPadu jsme již v minulosti prokázali, že jsme mezi kosmetickými společnostmi osobního prodeje lídry v oblasti moderních technologií. Nyní jdeme ještě dál. Díky Beauty Store je osobní prodej kosmetiky na internetu realitou. Zákazníkovi nabízíme maximální svobodu. Prodejci zas ocení novou obchodní příležitost a naši podporu a servis,“ komentuje uvedení nového prodejního kanálu Mirek Kopřiva, generální ředitel Oriflame Česká republika.

Česká republika je první zemí, kde se Oriflame rozhodl nový prodejní koncept realizovat.

Autor: red
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud