Ostravské televizní studio povede Tomáš Šiřina | E15.cz

Ostravské televizní studio povede Tomáš Šiřina

Tomáš Šiřina
Tomáš Šiřina
• 

red

Televizní studio Ostrava povede od 1. června Tomáš Šiřina. Do funkce ředitele ostravského televizního studia České televize jej na svém zasedání jmenovala na návrh generálního ředitele České televize Petra Dvořáka Rada České televize. Šiřina ve funkci nahradí Ilju Racka, který rezignoval koncem ledna.

Do funkce ředitele TS Ostrava přichází Tomáš Šiřina z pozice šéfredaktora Moravskoslezského deníku vydavatele Vltava-Labe-Press. Pozici šéfredaktora zastával od roku 2001. Dříve působil jako redaktor a později jako vedoucí sportovní redakce Moravskoslezských novin Svoboda, předtím jako sportovní redaktor Moravskoslezského dne. Je absolventem oboru český jazyk a literatura a dějepis na Pedagogické fakultě v Ostravě.

Šiřinův předchůdce Ilja Racek vedl TS Ostrava téměř 11 let a v lednu 2013 odešel na vlastní žádost. Od února byla dočasným řízením TS Ostrava pověřena vedoucí ekonomiky a provozu TS Ostrava Milena Sladká.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.