Podzimní Prima: VyVolení a nový Pohlreich | E15.cz

Podzimní Prima: VyVolení a nový Pohlreich

Podzimní Prima: VyVolení a nový Pohlreich
Podzimní Prima: VyVolení a nový Pohlreich
• 
Televize Prima na podzim nabídne novou řadu reality show VyVolených, pokračování soutěže Česko Slovensko má talent i nový pořad QI: Na vše máme odpověď s Leošem Marešem. Vedle soutěžních formátů mají diváky nalákat také pořad o "skutečných příbězích" Křižovatky života, pokračování seriálu Cesty domů a nové vaření se Zdeňkem Pohlreichem. Jednou z dalších oznámených změn je přesun pořadu Partička na stanici Prima Cool.

Prima po šesti letech na obrazovky vrátí reality show VyVolení, jejíž účastníci tráví několik týdnů ve vile s rozmístěnými kamerami. Částečně obmění složení moderátorů, kdy hlavní dvojici budou tvořit Tereza Pergnerová a Libor Bouček. „Nejsem příliš sebevědomý člověk, já se vždycky trochu bojím,“ řekla dnes novinářům Pergnerová, která prý účast přijala jen proto, že by strašně žárlila na toho, kdo by to dělal místo ní. „Společnost se posunula, po těch šesti letech to bude úplně odlišné,“ dodal Bouček. Dalšími průvodci pořadu budou Agáta Prachařová a Pavel Cejnar známý například z pořadu Jak se staví sen.

Zástupci Primy neprozradili přesný termín, kdy VyVolení odstartují, ale už teď je jisté, že je Prima postaví proti seriálu Ordinace v růžové zahradě. K reality show, kterou by se vedení Primy chtělo vrátit k veleúspěšné první řadě tím, že nabídne silné lidské příběhy, vznikne samostatný web s online nepřetržitými přenosy z vily. Sledování přímých přenosů by mělo být k dispozici zdarma jako součást podpory pořadu.

Na podzim bude pokračovat také soutěž Česko Slovensko má talent. Do její poroty vedle zpěvačky Lucie Bílé a producenta Jara Slávika poprvé usedne Leoš Mareš, který bude jako jedna z hlavních tváří Primy uvádět také novou show QI: Na vše máme odpověď připravenou podle britského formátu QI: Quite Interesting. S Marešem bude v pořadu vystupovat Patrik Hezucký.

Další ohlášenou novinkou jsou odpolední zprávy. Moderovat je bude Sandra Parmová s Romanem Fojtou a druhou dvojici vytvoří nová moderátorka Monika Leová s Tomášem Drahoňovským. Moderátorskými páry hlavních zpráv budou Karel Voříšek s Klárou Doležalovou a Terezie Kašparovská s Tomášem Hauptvogelem.

Podzimní Prima: VyVolení a nový PohlreichPodzimní Prima: VyVolení a nový PohlreichAutor:

Dalším novým pořadem bude show Zdeňka Pohlreicha Vaří celé Česko, v níž půjde o kombinaci vaření a talkshow s pozvaným hostem. „Je to zábava vidět lidi, kteří něco umějí, jak jsou v té kuchyni nejistí. Doufám, že tam nepozveme nikoho, kdo vaří líp než já,“ uvedla dnes známá kuchařská celebrita, které budou nově patřit sobotní večery.

Prima na podzim bude pokračovat s úspěšným seriálem Cesty domů. Vysílat bude i tradiční Top star magazín, ale již s novou moderátorkou Ivou Kubelkovou v pondělí po Cestách domů. V další sezoně má pokračovat i pateční Show Jana Krause. Naopak oblíbený pořad Partička se přesune z hlavní stanice na Prima Cool. „Na Cool, našrot,“ komentoval to jeden z protagonistů Michal Suchánek.

Z natáčení nové ságy Cesty domůZ natáčení nové ságy Cesty domůAutor:

Televize své podzimní schéma z velké části odstartuje 12. srpna. To se týká například odpoledních zpráv, pořadů Prostřeno, Křižovatky života, TopStar magazín, v následujících dnech také soutěže QI a v dalším týdnu se přidá i seriál Cesty domů. U Česko Slovensko má talent stejně jako u VyVolených Prima zatím termín nasazení tají.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!