Prima love mění od pondělí grafiku. | E15.cz

Prima love mění od pondělí grafiku.

Prima love mění od pondělí grafiku.
Prima love
• 

br

Vedení FTV Prima už při představení podzimního programového schématu avizovalo, že Prima love nadále nebude už jen růžovou televizí pro ženy. Oznámilo změnu barvy loga a přesun premiérových detektivek do hlavních vysílacích časů. Od pondělí 26. srpna startuje kanál s kompletně novou grafikou a sloganem.

Růžové logo nahradí nové fialové a změnit by se mělo i celkové směřování Primy love. Snahu o otevření kanálu širší skupině diváků potvrzuje i nový slogan „Prima love, spojuje nás…“.

Nový kabát dostane také self promotion. Bude pracovat se slovy, která nejvíce vystihují charakter právě propagovaného pořadu. V každé upoutávce tak bude dominantní jeden velký titulek vyjadřující emoci, kterou chce televize v divácích vyvolat. Pokaždé bude mít jinou barvu. „Prima love je pestrá a barevná, protože je pro každého. I proto jsme začali více pracovat s barevností grafiky a se slovy,“ dodala vedoucí on-air komunikace Linda Šandová.

Další novinkou bude interaktivní propojení Prima love s diváky. V pondělí se na stránkách televize objeví formulář, jehož prostřednictvím mohou diváci nahrávat vlastní fotky. Oddělení selfu z nich pak jednou měsíčně ustříhá tematické předěly. Začínáme s následujícími tématy: Rodina, vaření, móda, dovolená, zábava, volný čas, sport, rybáři, zahrada a bydlení, párty, mazlíčci.

Novou vizuální podobu dostanou i webové stránky prima-love.cz. Grafika Prima love vznika in-house.

Takto se bude Prima od v pondělí 26. srpna prezentovat:

Prima love mění od pondělí grafikuPrima love mění od pondělí grafikuAutor:

Prima love mění od pondělí grafikuPrima love mění od pondělí grafikuAutor:

Autor: br
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!