Prima mění vzhled svého videoarchivu | E15.cz

Prima mění vzhled svého videoarchivu

Prima mění vzhled svého videoarchivu
Prima mění vzhled svého videoarchivu
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Televize Prima změnila podobu svého videoarchivu Prima Play. Novými stránkami chce usnadnit vyhledávání vlastní tvorby, dokumentů, zahraničních filmů a seriálů. U hlavních pořadů nabídne aktuální články a doplňující informace.

Na hlavní stránce Prima Play dostaly místo nejoblíbenější pořady každého dne. Videa lze procházet podle abecedy, data vydání a názvu. Obsah videa si mohou uživatelé prohlédnout také před jeho spuštěním, kdy se po najetí myší zobrazí v deseti náhledech. Archiv nabízí desítky tisíc videí televizních stanic Prima, Prima Cool, Prima Zoom a Prima love.

„Redaktoři vám u řady videí předem označí nejsilnější či nejzajímavější momenty, takže lehce najdete vypjatou scénu, o které se diskutuje na Facebooku. Nebo si ve videu rovnou pustíte recept na dort od Markéty či šťavnatý steak od Pohlreicha,“ popsal jednu z novinek Lukáš Makowski z marketingu Prima Online.

Televize Prima letos své on-line divizi věnuje zvýšenou pozornost. Od začátku roku již spustila speciální web věnovaný programu Prima Zoom, k novinkám patří také gastronomický Fresh, lifestylový Style nebo stránky zaměřené na ženy.

O nových webech Primy se dočtete zde:

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.