Prima založila novou firmu na online služby, vede ji Daniel Grunt | E15.cz

Prima založila novou firmu na online služby, vede ji Daniel Grunt

Daniel Grunt
Daniel Grunt
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
FTV Prima rozjíždí novou dceřinou společnost Prima On-line, do které vložila svou platformu PrimaPlay a další online služby. V čele Prima On-line stojí Daniel Grunt, který v létě odešel z vydavatelství Sanoma Media Praha. Odsud si také přivedl část týmu.

„Trend propojení TV obsahu a mimotelevizních platforem se stále zrychluje, naším cílem je využít všech možností, které nám dává naše unikátní pozice – to, že můžeme pracovat s tisíci hodin televizního obsahu i jeho dalších, dodatečných forem, zajímavých pro diváky i návštěvníky stránek a sítí. A samozřejmě kreativně a efektivně pracovat s inzertním potenciálem silného média, propojeného se silnou televizní skupinou,“ shrnuje poslání ředitel nové společnosti Daniel Grunt.

Grunt naposledy působil jako ředitel nových médií ve společnosti Sanoma Media (do srpna 2012) a předtím na pozici ředitele internetového oddělení v TV Nova, na postu multimedia business managera ve firmě Nokia či ředitele portálu Centrum.cz.

Obsah vznikající pro nové online projekty bude řídit Jiřina Köppelová, která v minulosti působila například jako šéfredaktorka časopisu Vlasta a Praktická žena a řídila i online redakce všech webů společnosti Sanoma Media.

Jiřina Köppelová Autor:

Obchodní potenciál má za úkol vytěžit Petr Jelínek, jenž vedl obchodní oddělení internetu ve společnosti CET 21 a část obchodního oddělení ve společnosti Centrum.cz.

Petr Jelínek Autor:

Vedoucím produktového týmu Prima ONn-line bude Lukáš Marek, který bude zodpovědný za produktový management a spouštění nových produktů. Zkušenosti pro tuto práci získal například na pozici business development managera v internetové divizi CET 21.

Mezi první významné projekty patří portál nového kanálu Prima Zoom, který vytváří Tomáš Karlík, bývalý editor webových portálů na tn.cz společnosti CET 21 a šéfeditor webových stránek www.national-geographic.cz.

S dalším rozvojem počítá i platforma PrimaPlay, kterou vyvinul dosavadní vedoucí oddělení nových médií FTV Prima Pavel Kohout. Ten bude i nadále zodpovědný za vývoj webových platforem.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah