Stále je nad čím žasnout. Škoda spouští kampaň na novou Octavii | E15.cz

Stále je nad čím žasnout. Škoda spouští kampaň na novou Octavii

Kampaň na novou Škodu Octavia právě startuje
Kampaň na novou Škodu Octavia právě startuje
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
2. února se oficiálně spustí prodej modelu Škoda Octavia třetí generace v České republice. Spolu se zahájením prodeje také startuje hlavní část reklamní kampaně. Televizní spot, který se natáčel na podzim loňského roku v Chile, poběží ve 104 zemích světa.

První část kampaně, která měla za úkol vyvolat zájem a napětí spotřebitelů, probíhala už od 19. ledna a její součástí byly desetivteřinové spoty a inzerce ve všech významných denících a na internetu. Kampaň, která bude pokračovat v průběhu února, integruje všechny kanály a nástroje marketingové komunikace. Televizní kampaň startuje 1. února v prime-time. V průběhu celého víkendu poběží šedesátivteřinové spoty, na ně pak navážou třicetivteřinové. Ty budou nasazeny primárně na stanicích skupiny Nova a Prima do 24. února. Využito bude i sponzorských vzkazů, a to u pořadů, které svým obsahem oslovují cílovou skupinu.

Čtěte také:

„V televizní reklamě je kladen důraz na emoce a představení designových prvků nové Octavie. Televizní spot, stejně jako celá reklamní kampaň, je postaven na myšlence, že život je plný malých, ale přitom nevšedních a krásných věcí. Nová Octavia je tím správným prostředkem k objevování těchto radostí,“ říká manažer marketingové komunikace Škoda Auto pro Českou republiku Tomáš Gregořica. Televizní spot je zakončen hlavním claimem kampaně: „Nová Škoda Octavia – stále je nad čím žasnout.“ Na přípravě spotu se podílela i česká kapela Portless, nástupce úspěšné kapely Support Lesbians, jejíž emotivní hudba podkresluje celý spot.

Podívejte se na spot, který představuje nejnovější model Škody Auto:

Celostránková a dvoustránková inzerce v tištěných médiích je naplánována do celé řady titulů, především do lifestylových a společenských týdeníků, měsíčníků a příloh deníků. Inzerce bude umístěna i v motoristických titulech. Z outdoorových ploch budou v kampani využity CLV formáty a na vybraných místech budou obrandovány zastávky MHD. V OOH svou roli sehrají i double bigboardy a bigboardy podél dálnic či městských okruhů. U silnice R10 ve směru na Mladou Boleslav byla u Brodců instalována několik desítek metrů dlouhá reklama na budově opuštěného vepřína.

Ukázka vizuálu pro tisk Autor:

Ve všední dny bude vysílána reklama v rádiích sítě MMS a RRM, na internetu se objeví bannerová a kontextová reklama. Zapojeny budou všechny velké vyhledávače a zejména zpravodajské servery s nejvyšší návštěvností. Ke komunikaci poslouží i PR nástroje a sociální média. V místech prodeje bude nové Octavii vyhrazeno nejlepší místo, objeví se na polepech výloh, závěsných displejích, vlajkách, bannerech, ale i na podlahová grafice.

Součástí kampaně bude také webová stránka Zazijteoctavii.cz, kde budou mít uživatelé možnost zarezervovat si testovací jízdu u vybraného dealera. Podnikatelé a živnostníci si mohou zajistit zapůjčení nové Octavie na dva dny k bezplatnému testování. K návštěvě dealera se škodovka rozhodla motivovat zákazníky výherními kupony na dárky z kolekce Škoda nebo na zážitkové poukazy. Novou Octavii si budou moci prohlédnout i návštěvníci některých lyžařských středisek, kterými bude putovat Škoda Park se skupinou Nightwork a dalším doprovodným programem.

Kampaň připravila reklamní agentura Leagas Delaney pod vedením kreativního ředitele Hermanna Waterkampa, produkci televizního spotu zajistila společnost Zoomfilms, režisérem byl Rad-ish.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah