Svátek práce v Seznamu: Rudé právo, banán a céčka | E15.cz

Svátek práce v Seznamu: Rudé právo, banán a céčka

Svátek práce v Seznamu: Rudé právo, banán a céčka
Svátek práce v Seznamu: Rudé právo, banán a céčka
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V Seznamu nepodceňují interní komunikaci. Svátek práce využili k tomu, aby zaměstnancům představili novou kampaň na Zboží.cz, která bude oficiálně spuštěna v polovině května. Akce byla připravena in-house.

Dnes ráno našli všichni zaměstnanci společnosti Seznam.cz igelitku plnou překvapení. Ta byla obrandována fiktivním logem obchodního domu Zboží. „Přišlo nám zajímavé využít včerejší Svátek práce, a v tomto duchu byl laděn i obsah tašky. Zaměstnanci v ní našli speciální vydání Rudého práva, pytlík céček a banán, téměř dovezený z Kuby,“ řekl manažer interní komunikace společnosti Seznam.cz Tomáš Novotný.

Na prvomájové noviny bude v rámci interní komunikace během května navazovat řada dalších aktivit s odkazem na fiktivní logo „nového obchodního domu“ Zboží. „Noviny jsme vydali i proto, že jsme měli v interní komunikaci řadu témat, s jejichž publikováním jsme nechtěli čekat až do června, kdy vychází letní číslo firemního časopisu,“ dodává Novotný.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.