Swimming Pool míří do Londýna | E15.cz

Swimming Pool míří do Londýna

Klára Zamrzlová, Swimming Pool
Klára Zamrzlová, Swimming Pool
• 
ZDROJ: Swimming Pool

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Agentura Swimming Pool otevřela pobočku v britské metropoli jako odpověď na rostoucí poptávku na tamějším trhu.

Digitální agentura Swimming Pool otevírá novou pobočku v Londýně, aby se přiblížila svým londýnským klientům. Jde o další z plánovaných kroků rozvoje agentury – těmi předchozími byly v nedávné době spuštěné projekty Content Invaders a Swim Media.

„Většina agentur se rozrůstá směrem z Londýna dál do Evropy, my chceme ukázat, že to jde i opačnou cestou. Nepochybujeme o tom, že náš už v tuto chvíli mezinárodní tým celou věc zvládne,“ říká Evan Boesenberg, Chief Client Officer agentury Swimming Pool.

Jeho tým se navíc na britském trhu pohybuje už pět let, a to při práci na projektech pro klienty s celosvětovou působností.

Swimming Pool nabídne britským klientům kompletní portfolio svých služeb i díky rozšíření týmu o Kláru Zamrzlovou. Ta bude jako pilotní členka londýnské kanceláře řídit operativu na tamějším trhu a úzce spolupracovat s týmy jak ve Velké Británii, tak v České republice. Agentura si od tohoto modelu slibuje smysluplné, přínosné výstupy pro klienty při zachování příznivé ekonomické stránky věci.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah