TipTV po dvou měsících končí | E15.cz

TipTV po dvou měsících končí

ovladač na televizi
ovladač na televizi
• 
ZDROJ: profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Inzertní televize TipTV po zhruba dvou měsících ukončila pozemní televizní vysílání. Upozornil na to dnes server Digizone.cz, televize o konci vysílání stručně informuje na internetových stránkách. Jeden ze zakladatelů televize Radek Pažout nechtěl rozhodnutí komentovat s odkazem na chystané tiskové prohlášení.

Televize TipTV se zaměřovala na propagaci firem a jejich výrobků. Vedle toho vysílala kontaktní pořady jako například Vědmy radí, které měly být doplňkovým formátem umožňujícím dodržovat časy pravidelných pořadů.

Celoplošný program byl součástí třetího pozemního multiplexu provozovatele Czech Digital Group. Podle serveru Digizone mohl půl roku vysílat v rámci takzvaného pilotního provozu za výrazně nižší ceny. Tuzemská pozemní síť se v poslední době rozrostla o několik programů zaměřených na nejrůznější formy propagace firem či zboží. Vedle TipTV to jsou například Active TV a Inzert TV.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.