Unilever má nového generálního ředitele | E15.cz

Unilever má nového generálního ředitele

Florian Trandafirescu
Florian Trandafirescu
• 

red

Florin Trandafirescu (49), dosavadní generální ředitel ruské společnosti Inmarko, kterou vlastní Unilever, se stává k 1. listopadu novým generálním ředitelem společnosti Unilever v České republice a na Slovensku.

Po pětileté zkušenosti ve společnosti Siemens nastoupil Florin Trandafirescu v roce 1997 do společnosti Unilever a během své kariéry prošel řadou pozic v oblasti dodavatelsko-odběratelského řetězce (Supply Chain). Působil ve Velké Británii, pracoval jako ředitel Supply Chain pro jihovýchodní Evropu a později jako viceprezident Supply Chain pro ruský, ukrajinský a běloruský trh. Od roku 2008 zastával pozici generálního ředitele Inmarko, společnosti se zmrzlinou v Rusku, kterou Unilever koupil.

Z pozice generálního ředitele bude Trandafirescu odpovědný za řízení firmy v České republice i na Slovensku. Dosavadní obchodní ředitel Lubomír Bratko bude nově působit na pozici country manažera a obchodního ředitele na Slovensku.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.