Web Coca-Coly v Česku vyřizuje objednávky a archivuje faktury | E15.cz

Web Coca-Coly v Česku vyřizuje objednávky a archivuje faktury

Web Coca-Coly v Česku vyřizuje objednávky a archivuje faktury
Coca-Cola
• 
ZDROJ: CC BY-SA 2.0: Marion Doss

msc

Společnost Coca-Cola HBC ČR spustila nový objednávkový server pro své zákazníky. Hotely, restaurace, kavárny, čerpací stanice, trafiky i malé obchody s potravinami tak mohou objednávat potřebný sortiment online. Web portál slouží nejen jako on-line objednávkový systém, ale také jako archiv všech objednávek a vystavených faktur.

„Chceme našim partnerům nabídnout jednodušší a pohodlnější nástroj objednávání zboží. Nápoje si tedy kromě klasické telefonické objednávky nyní mohou objednat z jakéhokoliv zařízení s připojením na internet,“ říká Jan Ráž, manažer projektu, a dodává: „Díky e-shopu budou mít naši zákazníci lepší a především aktuální přehled o fakturách, objednávkách a akčních nabídkách.“

V budoucnu bude tento webový portál podle Ráže plnit funkci plnohodnotného komunikačního a informačního kanálu pro zákazníky. Prodejci si již nyní mohou v e-shopu objednávat potřebné zboží kdykoliv - sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Web portál slouží ale nejen jako on-line objednávkový systém. Kromě toho, že má zákazník k dispozici přehled všech objednávek, má přístup i k seznamu faktur a samozřejmě také k informacím o probíhajících akčních nabídkách společnosti.

Coca –Cola HBC ČR/SR plánuje do konce roku spuštění webového portálu i na Slovensku. „Rádi bychom v budoucnu v obou zemích služby rozšířili i pro maloobchodní řetězce,“ dodává Jan Ráž.

Autor: msc
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!