Modernizovaný Škoda Kodiaq vyniká originálním příslušenstvím | e15.cz

Lapač nečistot nebo nosič kol. Modernizovaný Kodiaq vyniká originálním příslušenstvím

David Rusol

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Zvýšení praktičnosti nebo lepší vzhled, ani nejnovější Kodiaq není s doplňky pozadu. Po uvedení modernizace Kodiaqu se Škoda ozývá také s ukázkou originálního příslušenství pro své velké SUV. Kromě zvýšení praktičnosti například s nosiči kol nebo výbavou pro převoz mazlíčků má značka k mání i doplňky vylepšující čistě vizuální stránku modelu.

Z hlediska ochrany SUV jsou v nabídce například přední i zadní lapače nečistot nebo nástupní prahy z ušlechtilé oceli (rovněž usnadňující nakládání zavazadel na střechu). V tomto ohledu nechybí ani příčné střešní nosiče, na které lze upevnit třeba střešní box o objemu 380 nebo až 400 litrů.

Nabídka různých druhů koberečků do interiéru je taky samozřejmostí (celoroční, textilní i gumové), a to i pro možnou třetí řadu sedadel. Do kufru pak může zamířit velká omyvatelná plastová vana nebo rozkládací oboustranný koberec, který má jednu stranu gumovou a druhou textilní. Z tradičních Simply Clever prvků lze do kufru zmínit i síťový program nebo přepážku do plastové vany.

Video se připravuje ...
Škoda Kodiaq po modrnizaci: Výroba v Kvasinách

Vzadu nakonec nemusí chybět ani příčná dělicí mříž, montovaná přímo za opěrkami hlavy zadních sedadel. Brání tak nežádoucímu posunu nezajištěných předmětů ze zavazadelníku do prostoru pro cestující a rovněž poslouží k přepravě větších mazlíčků, které bezpečně odděluje od posádky vpředu.

Více se dočtete na Autorevue.cz >>>

Autor: David Rusol

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery