Nové pojištění vozidel Wüstenrot ProAuto od března také online | E15.cz

Nové pojištění vozidel Wüstenrot ProAuto od března také online

Wüstenrot ProAuto
Wüstenrot ProAuto
• 
ZDROJ: Wustenrot ProAuto

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Levnější povinné ručení, tři varianty havarijního pojištění – Komplet, Praktik a Expert - a tři výše spoluúčasti, to je nové pojištění Wüstenrot ProAuto.

V únoru přišla pojišťovna Wüstenrot s významně inovovaným pojištěním vozidel ProAuto. Upravila jak povinné ručení, které pro mnohé majitele vozidel výrazně zlevnila, tak havarijní pojištění, kde si klient může kromě kompletního pojištění zvolit z dalších dvou nových variant. Od března lze nové pojištění ProAuto sjednat snadno a rychle online na novém portálu wüstenrot24.cz.

Povinné ručení zlevnilo především pro mimopražské řidiče

U povinného ručení nabízí Wüstenrot klientům atraktivní pojistné závislé na věku, bydlišti a zkušenostech za volantem. Základní pojištění nejvíce zlevnilo v kategoriích nejběžněji používaných vozů a pro mimopražské řidiče. “Vyježděný“ bonus činí až 60 %. Např. mimopražský řidič zaplatí za Škodu Octavii 1,9 TDI s výkonem 77 kW při uplatnění maximálního bonusu jen 1620 korun.

Jak ušetřit na havarijním pojištění?

Chce-li klient významně ušetřit na havarijním pojištění, může si u Wüstenrotu zvolit podle rozsahu krytí rizik levnější variantu.

Všechna rizika kryje pojištění Komplet, a to poškození nebo zničení vozidla jakoukoliv nahodilou událostí, např. nárazem na jakoukoliv překážku, střetem s jiným účastníkem silničního provozu včetně střetu se zvěří, pádem stromu, skal a jiných předmětů, které nejsou součástí pojištěného vozidla, požárem, výbuchem, poškozením přírodními živly, vandalismem, vloupáním, odcizením pojištěného vozidla či ztrátou vozu v důsledku povodně či záplavy.

Pojištění Praktik se od varianty Komplet liší tím, že nezahrnuje krytí škody v důsledku odcizení vozidla. Wüstenrot Expert pak na rozdíl od verze Komplet kryje především jen nezaviněné škody, a proto nezahrnuje pojištění škody způsobené nárazem na překážku či střetem s jiným účastníkem silničního provozu.

U každé z variant havarijního pojištění se nabízejí tři druhy spoluúčasti: 5 % z pojistného plnění, minimálně 5 000 Kč, 10 % z pojistného plnění, minimálně 10 000 Kč a 20 % z pojistného plnění, minimálně 20 000 Kč.

Kdo chce být skutečně dokonale pojištěn, může si sjednat připojištění skel, úrazu, zavazadel, poskytnutí náhradního vozu a rozšířené asistenční služby.

Dvě v jednom je výhodnější

Při sjednání povinného ručení a havarijního pojištění současně ušetří klient 5 % na ročním pojistném u havarijního pojištění. Zdarma bude mít asistenční služby. Zdarma bude mít i úrazové pojištění na celkovou částku 1 000 000 Kč, a to podle zvolené varianty havarijního pojištění buď na celou dobu, nebo na první rok pojištění.

wüstenrot24 aneb pohodlně z domova

Sjednání smlouvy online zvládne i internetový laik, který stojí před podobným úkolem poprvé. Nastavení formulářů mu umožňuje jednoduše projít krok za krokem celým procesem. Každý si proto může pojištění zařídit nerušeně v pohodlí domova bez zbytečné ztráty času, a pokud si nevěří, může zavolat poradce na telefonu 800 22 55 55 a sjednat si pojištění telefonicky.

800 22 55 55

wüstenrot24.cz

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.