Teplo bez starostí najdete v Centru služeb PRE | E15.cz

Teplo bez starostí najdete v Centru služeb PRE

ZDROJ: Pražská energetika, a.s.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

 Kdo by nechtěl ušetřit na platbách za energie? V Centru služeb  PRE v Jungmannově ulici je speciální prodejna, kde je široká nabídka zařízení do domácnosti a kde lze získat nejúspornější řešení na míru konkrétní domácnosti. Samozřejmostí je poradenství, možnost návrhu technického řešení a zpracování nezávazné cenové nabídky. To vše zdarma. A samozřejmě v centru služeb zákazník získá také instalaci, pomoc při zajištění dotace, připojení na rozvody, revizi a servis. O konkrétních službách a nabídkách povídá vedoucí Centra služeb PRE Martin Křenek.

Pražská energetika kromě dodávky elektřiny a plynu nabízí i doplňkové služby spojené s elektřinou a plynem potřebné pro chod domácnosti nebo firmy. V naší prodejně poskytujeme kompletní služby v oblasti vytápění, ohřevu vody, klimatizací, osvětlení, instalace slunečních elektráren, a mnohé další. Je možné u nás zakoupit samostatná zařízení, ale u těch složitějších, jako například u tepelných čerpadel, kotlů, klimatizací nebo bojlerů doporučujeme a zároveň nabízíme instalaci na klíč. Jsme schopni vyřešit vše za zákazníka.

Nabídka je opravdu široká. Co když si zákazník neví rady?

Poradíme ideální zařízení podle zákazníkových potřeb a možností, například podle spotřeby, podle jeho požadavků na tepelnou pohodu a tak podobně. Nemusí se o nic starat, zajistíme odbornou instalaci včetně revize připojení, vyřídíme například při změně způsobu vytápění veškerou administrativu u distributora, což je většinou změna velikosti jističe, změna distribuční sazby, a postaráme se také o záruční a pozáruční servis. Takže zákazník jen přijde a vše ostatní nechá na nás.

Na snímku nabídka nástěnných plynových kotlů v Centru služeb PREAutor: Pražská energetika, a.s.

Co když zákazník zjistí, že navrhnuté řešení přesahuje jeho finanční možnosti?

Kromě již zmíněné odbornosti a veškerých souvisejících služeb, umožňujeme nákup na bezúročné splátky. U cenově náročnějších zařízení, například tepelných čerpadel nebo fotovoltaických elektráren, nabízíme dokonce rozložení poloviny ceny do bezúročných splátek. Zařízení je vždy hned od počátku ve vlastnictví zákazníka. Odběratelům energií od Pražské energetiky poskytujeme navíc zajímavé slevy.

Co je nejdůležitější výhodou Centra služeb PRE?

Důvodem, proč k nám zákazníci rádi chodí, je fakt, že tu najdou veškeré služby na jednom místě a za výhodné ceny. Další výhodou je pohodlný nákup z domova přes náš eshop.premereni.cz, kde si zákazník může objednat nejen samotné zařízení, ale také jeho instalaci. 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah