FNZ nabere v Brně padesát nových vývojářů, vybírá jen talenty | E15.cz

FNZ nabere v Brně padesát nových vývojářů, vybírá jen talenty

Ilustrační foto
Ilustrační foto
• 

try

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost FNZ, přední poskytovatel wealth management platform technologie, hodlá rozšířit tým svých vývojářů v Brně minimálně o 50 nových pracovních míst.

Pracovní příležitosti vytvořené touto společností, která působí v oblasti dynamicky se vyvíjejících technologií, jsou kombinací pozic programátorů a software testerů.

Společnost zaznamenala významný růst od svého počátku v roce 2002 a nyní zaměstnává přes 135 lidí ve své pobočce v Brně. Ohlášená náborová aktivita má zaručit podporu stávajícího podnikání, ale rovněž zajistit podmínky pro další růst společnosti v následujícím období.

„Byli jsme svědky rapidní expanze během posledních deseti let, v jejichž průběhu jsme neustále poskytovali inovační řešení pro naše klienty. Jedním z klíčových prvků je pro nás nábor talentovaných, pracovitých a ambiciózních lidí,“ uvedl globální ředitel pro lidské zdroje Daniel Kasmir.

„Identifikovali jsme Brno jako město s dostupnou a talentovanou pracovní sílou. Noví zaměstnanci mohou očekávat rychlý kariérní růst a možnost pracovat na nejmodernějších technologiích. Průměrný věk našich zaměstnanců je 28 let, což nám zaručuje kreativní pracovní prostředí,“ dodal Kasmir.

O úspěchu firmy rozhodne schopnost získat talenty

Polemika: Pomohla by legalizace švarcsystému firmám i ekonomice

Autor: try

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.