Když se řekne „Microsoft Country Partner of the Year 2016“… | E15.cz

Když se řekne „Microsoft Country Partner of the Year 2016“…

PR
PR
• 
ZDROJ: PR

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Do elitního klubu národních partnerů Microsoft se zařadila společnost KPCS CZ

Prestižní ocenění Microsoft Country Partner of the Year se každoročně uděluje po celém světě a vyzdvihuje firmy, které dosáhly vynikajících výsledků v oblasti inovací a implementací zákaznických řešení založených na technologiích společnosti Microsoft. V Česku ho získala společnost KPCS CZ.

V letošním ročníku usilovalo o titul nejlepšího národního partnera více jak 2500 nominovaných firem ze 119 zemí po celém světě. V české konkurenci uspěla společnost KPCS CZ, která je předním poskytovatelem řešení postavených na infrastruktuře a cloudových službách Microsoft „Přestože jsme v minulosti několikrát postoupili do užšího výběru, absolutní příčky se nám podařilo dosáhnout až letos. Za pouhých deset let našeho působení na trhu jsme se dokázali vypracovat na pozici předního dodavatele spolehlivých IT řešení a klíčového partnera společnosti Microsoft v ČR. Vedoucí pozici naší společnosti si chceme v tvrdé konkurenci udržet i v budoucnu.“ říká Jan Kořán, ředitel společnosti.

Udělené ocenění vyzdvihuje vysokou kvalitu práce odborníků KPCS CZ, zejména pak jejich inovativnost, obchodní dopad, spokojenost zákazníků, vyhledávání nových příležitostí a získávání klientů.

Firma od roku 2010 úspěšně boduje v také v soutěži Microsoft Awards, kde jsou oceňována nejlepší implementační řešení produktů společnosti Microsoft s důrazem na přínos pro klienta. Důležitými kritérii jsou významný přínos pro zákazníka v podobě přímé úspory nákladů, zvýšení spokojenosti zákazníků či flexibilnějších firemních procesů. V letošním ročníku této prestižní soutěže vyhrála společnost KPCS CZ v kategorii Řešení pro firemní mobilitu, kam přihlásila svůj projekt zajištění moderního IT prostředí pro mezinárodní realitní skupinu CPI Property Group. Odborná porota vyzdvihla způsob a výsledky řešení modernizace datového centra, zajištění správy mobilních zařízení a dalších cloudových technologií pomocí produktů značky Microsoft.

KPCS CZ, s.r.o. je předním poskytovatelem řešení v České Republice specializující se na nasazení, správu a podporu informačních technologií, primárně zaměřenou na produkty společnosti Microsoft. Zákazníci KPCS CZ pochází z nejrůznějších oborů od automobilového průmyslu, energetiky, pojišťovnictví po oblast stavebnictví a developmentu. Více informací najdete na www.kpcs.cz.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah