Lounová nebo Valenta. Česká televize zkouší nové moderátory | E15.cz

Lounová nebo Valenta. Česká televize zkouší nové moderátory

Aleš Valenta
Aleš Valenta
• 
ZDROJ: Neckermann

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká televize (ČT) chce mít do konce února jasno, kdo bude moderovat hlavní zpravodajskou relaci Události a sportovní relaci Branky, body, vteřiny. Jména zvažovaných moderátorů těchto pořadů zveřejnil server Mediář.cz.

Tvářemi Událostí se mají šanci stát například Jakub Železný, Marcela Augustová nebo Lukáš Dolanský. Uvádět sportovní zpravodajství mohou třeba zpěvačka a herečka Olga Lounová, akrobatický lyžař Aleš Valenta, ale i stávající moderátoři jako jsou Vojtěch Bernatský nebo Barbora Černošková.

Médiář.cz měl možnost nahlédnout do jednoho z rozpisů konkurzu na moderátorské posty. Podle informací serveru chce ČT do vysílání nasadit místo dosavadních moderátorských dvojic pouze jednoho moderátora.

„Máme vnitřní plán, ale jeho podrobnosti prozrazovat nebudeme. Jediné, co mohu v tuto chvíli říct je to, že moderátory pro nové Události skutečně vybíráme. V první řadě je u nich kladen důraz na profesionální kvality a předpoklady, které by měli mít,“ řekla mluvčí ČT Michaela Fričová.

Nová podoba zpravodajské relace Události a sportovní relace Branky, body, vteřiny by měla být spuštěna na jaře letošního roku.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah