Prima na jaře nabídne nové Cesty domů i talkshow s Polívkou | E15.cz

Prima na jaře nabídne nové Cesty domů i talkshow s Polívkou

Marek Singer, TV Prima
Marek Singer, TV Prima
• 
ZDROJ: E15

duk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Televize Prima na jaře vsadí na osvědčené pořady, zejména novou řadu seriálu Cesty domů, Star Magazín, kuchařskou VIP Prostřeno či třetí řadu pořadu Farmář hledá ženu a finále České miss. Odvysílá i několik novinek, mezi nimiž bude mít hlavní slovo komediální talkshow Polívka na víně s hercem Boleslavem Polívkou. Jarní schéma dnes zástupci Primy představili novinářům.

„Loňský rok považujeme za jednoznačný úspěch, podíl skupiny narostl o devět procent, také máme dobrý hospodářský výsledek. Dovolili jsme se označit za vítěze digitalizace, neboť jsme jediná skupina, která je poslední tři roky v růstu,“ uvedl nový generální ředitel Primy Martin Konrád s tím, že tyto pozice chce skupina udržet i letos.

Prima proto hodlá letos i zvýšit investice do vlastní tvorby, o kolik to bude, zástupci televize ale neuvedli. Televize chystá na jaro ještě jednu novinku, kterou ale zatím nechtěla Prima překvapit. „Je to jedna z nejdražších investic letošního roku,“ podotkl pouze programový ředitel Primy Petr Vladyka.

Dalším krokem Primy pro zvýšení renomé bude podle Konráda investice do koprodukce tuzemských filmů. Tím prvním bude romantická komedie o partnerských vztazích Martin a Venuše režiséra Jiřího Chlumského, která bude mít v kinech premiéru 7. března.

„Rozhodli jsme se jít více do koprodukce českých filmů, v nichž jsme byli slabší,“ podotkl Konrád. Martin a Venuše je první vlaštovkou, další prý přibudou. V minulosti filmové koprodukce nechávala Prima zejména na tradičním koproducentu tuzemských snímků České televizi a na komerční Nově.

Prima nyní vysílá tři kanály Family, Cool a Love, v pátek spustí dokumentární Zoom. Na Prima Cool hodlá mimo jiné mužské diváky lákat na další zápasy fotbalové Ligy mistrů UEFA.

Autor: duk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah