Slavík jede naplno | E15.cz

Slavík jede naplno

Slavík jede naplno
Slavík jede naplno
• 

.

Čeká nás znovu Gott, Bílá a Kabát? Nebo přijde změna? Hlasování o nejpopulárnějšího českého zpěváka, zpěvačku a skupinu Český slavík Mattoni běží na plné obrátky. Už 28. listopadu se v přímém televizním přenosu na Nově dozvíme výsledky padesátého ročníku unikátní ankety. Hlasování končí šest dní předtím, o půlnoci 22. listopadu.

Cílem Českého slavíka Mattoni není hodnocení uměleckých výkonů. Slavík je anketa o popularitě. Lidé hlasují pro toho, koho mají nejraději a kdo je bavil a těšil v uplynulém roce ze všech nejvíc. Slavík stále prožívá nebývalý rozkvět. Posluchači jeho prostřednictvím loni rozdali více než 130 tisíc hlasů.

Letošní rok je v historii Českého slavíka Mattoni jedním z nejvýznamnějších. Ceny budou rozděleny už po padesáté. Zároveň uplyne dvacet let od chvíle, kdy byl Slavík po čtyřleté pauze na začátku devadesátých let obnoven. Brzy potom spojil své síly s minerální vodou Mattoni, s níž sdílí zájem o podporu domácí populární hudby a hlavně jejích nových tváří.

Kromě tří základních kategorií vznikla v průběhu posledních patnácti let řada kategorií vedlejších, které se snaží zmapovat českou populární hudbu, která se po listopadu 1989 rozrostla do obrovské šíře. Určují objev roku, píseň roku, nejoblíbenějšího českého internetového umělce, nejstahovanější českou píseň nebo dokonce nejpopulárnějšího slovenského umělce v České republice.

Slavík jede naplno Autor:

Slavíkovi se v posledních letech opravdu daří. Mattoni se stala příkladem pro další podniky, které podobně jako ona chápou význam domácí kultury a cenu její kvality a tradice pro nás i budoucí pokolení. Najdeme mezi nimi například známý Protivínský pivovar. Ten vždy patřil k nejvýznamnějším v českých zemích. Jeho úžasnou historii připomíná zcela unikátní měděná mladinová pánev ve tvaru čtverce, ve které se pivo vaří dodnes. Pivo pod značkou Platan dostalo svůj název díky stoleté trojřadé platanové aleji, která lemuje cestu do pivovaru. Místní sládci vždy kladli velký důraz na použití těch nejkvalitnějších surovin. To zaručuje, že Platan je harmonické, dobře pitelné a jemně hořké pivo, které si lidé s oblibou vychutnávají po generace. Mezi partnery Slavíka objevíme ale například také vinařství Vinofol bratří Foltýnů z Novosedel, proslulé kvalitními víny a sítí vyhlášených vinoték. I tam se snoubí dlouholetá vinařská tradice s nejnovějšími trendy. Vinařství Vinofol nabízí velmi příjemné posezení v degustačním sklepě. V působivém prostředí je připraveno splnit úlohu hostitelů v celé škále služeb od degustace vín až po gurmánské sny. Záleží jen na vás, jaký styl degustace, pohoštění a zábavy si zvolíte, abyste se cítili co nejlépe.

Vinofol Autor:

Pokud chcete promluvit do výsledků Českého slavíka Mattoni, a to můžete, protože rozdíly hlasů jsou často jen velmi malé, stačí jít na stránky slavikmattoni.cz a pak už to jde samo. Anebo jít přes stránky partnerů Českého slavíka Mattoni. Třeba přes společnost NH Car, kde pro vás připravili skládání puzzle na čas. Ten nejrychlejší vyhraje pronájem nové Škody Superb na půl roku zdarma. A to přece stojí za to! Společnost NH Car pokračuje v aktivní podpoře českých vrcholových sportovců i významných kulturních akcí. Již počtvrté je NH Car partnerem Českého slavíka Mattoni a v letošním roce se stal hrdým partnerem také trojnásobné olympijské vítězky Martiny Sáblíkové a špičkového cyklisty Zdeňka Štybara, který kromě jiného vyhrál 6. etapu Tour de France 2015.

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.