Úspěšné firmy myslí na zdraví zaměstnanců. Ti nejlepší budou certifikováni titulem Firma pro zdraví | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Úspěšné firmy myslí na zdraví zaměstnanců. Ti nejlepší budou certifikováni titulem Firma pro zdraví

Úspěšné firmy myslí na zdraví zaměstnanců. Ti nejlepší budou certifikováni titulem Firma pro zdraví
ZDROJ: Firma pro zdraví
Prezentace klienta •

Na půdě Senátu Parlamentu ČR budou 3. dubna 2018 oceněni zaměstnavatelé, kteří jsou inspirací v prosazování zdravého životního stylu na pracovištích. Ti nejlepší budou certifikováni titulem Firma pro zdraví a obdrží originální šperk – křišťálový Aqamarin, který navrhl Lukáš Jabůrek, kreativní ředitel společnosti Moser.

 „Rádi bychom pozvali nejen ty, kteří s námi již spolupracují. Chceme dát prostor i firmám, o kterých se dozvíme nebo se nám samy přihlásí," říká Yvona Hartlová, zakladatelka programu Firma pro zdraví.

Tento inspiruje, podporuje a oceňuje konkrétní firmy za jejich aktivity v oblasti péče o zdraví a životní styl zaměstnanců. Právě zdraví se stává sdílenou hodnotou, kde mají zaměstnanci i zaměstnavatelé společné zájmy. Zaměstnavatel získá loajální a motivované zaměstnance, zaměstnanci si budou zaměstnavatele vážit. K tomu, aby se tento společný zájem mohl realizovat pomáhá program Firma pro zdraví, podporovaný WHO, Evropskou komisí a Ministerstvem zdravotnictví.

Jedním z impulzů pro vznik programu Firma pro zdraví byl úspěšný a inspirativní příběh firmy, která pro své zaměstnance zorganizovala preventivní program, jenž zachránil konkrétní lidské životy. Dnes je program Firma pro zdraví se svými odbornými garanty, zkušenostmi a doporučeními oprávněn certifikovat podniky a organizace titulem Firma pro zdraví. 

Pro více informací navštivte www.firmaprozdravi.cz

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!