Bitcoin versus altcoiny: Varování pro hledače jistoty desetinásobku | E15.cz

Graf, který by měl pořádně varovat všechny kryptoměnové hledače jistoty desetinásobku

Pro řadu lidí jsou spíše než bitcoin atraktivnější investicí alternativní kryptoměny, takzvané altcoiny.
Pro řadu lidí jsou spíše než bitcoin atraktivnější investicí alternativní kryptoměny, takzvané altcoiny.
• 
ZDROJ: profimedia

Jan Vávra, swp

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Očekávaná bohatá podzimní kryptoměnová sezona začala už v srpnu. Dominance bitcoinu na celém trhu digitálních měn klesla pod 45 procent, řada virtuálních mincí zapsala v poslední době zisky výrazně převyšující výnosy z bitcoinu. Září zejména projekty, které neexistují déle než pět let. Změny v pořadí deseti největších kryptoměn ale naznačují, s jakým rizikem musejí spekulanti s alternativními virtuálními měnami, takzvanými altcoiny, počítat. Více v aktuálním krypto-grafu týdne.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video