Svět zaplavují nové kryptoměny | E15.cz

Každou hodinu další krypto. Svět zaplavují nové tokeny a mince

Počet všech virtuálních mincí o předposledním květnovém víkendu překročil rovnou desítku tisíc.
Počet všech virtuálních mincí o předposledním květnovém víkendu překročil rovnou desítku tisíc.
• 
ZDROJ: profimedia

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Globální kryptoměnový trh překonal další milník. Počet všech virtuálních mincí totiž o předposledním květnovém víkendu překročil rovnou desítku tisíc. Kryptoměnovou smršť přitom v rozhodující části přinesla až pandemie. Jak uvádí statistiky portálu CoinMarketCap, ještě před rokem kolovaly napříč světem jen zhruba tři tisícovky kryptomincí a jejich odvozenin. Přírůstek nových platidel souvisí s boomem trhu během uplynulého roku, některé z nich ovšem balancují na hraně investice a recese.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video