Bitcoin versus září. Začal měsíc, který kryptoinvestory bolí | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Začal měsíc, který držitele bitcoinu historicky bolí. Útěchu najdou stěží, i když existuje

Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
• 
ZDROJ: E15
Jan Vávra

Jan Vávra, inf

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

S blížícím se ústupem léta končí i vyhlídky na brzké znovunastartování kryptoměnové investiční horečky. Alespoň v případě, pokud by se měla historie byť jen trochu opakovat.

Podzimní vyhlídky na finančních trzích nejsou právě nejoptimističtější. Kromě známého stagflačního strašáka v Evropě značně posíleného energetickou krizí mají držitelé bitcoinu ještě další důvod k obavám. A s nimi i majitelé alternativních digitálních mincí. Během září se totiž bitcoinu obvykle nedaří. Předchozích pět let to platilo a ani tentokrát okolnosti příliš nenasvědčují, že by září 2022 mělo být ve znamení prudkého zhodnocení krypta.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery