Cruise a Holmesová se rychle dohodli na rozvodu | E15.cz

Cruise a Holmesová se rychle dohodli na rozvodu

Tom Cruise a Katie Holmesová se rozcházejí
Tom Cruise a Katie Holmesová se rozcházejí
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hollywoodské hvězdy Katie Holmesová a Tom Cruise se dohodly na podmínkách rozvodu. Uvedl to dnes právník Holmesové, kterého citoval časopis People. "Případ byl vyřízen a dohoda byla podepsána," uvedl advokát Jonathan Wolfe necelé dva týdny poté, co Holmesová požádala o rozvod. Wolfe neuvedl, jaké budou podmínky rozvodu.

Již před tím však Holmesová a Cruise v dalším prohlášení uvedli, že jim jde především o jejich šestiletou dceru Suri. „Budeme spolupracovat jako rodiče, abychom dosáhli toho, co je v nejlepším zájmu naší dcery Suri. Věci, které se týkají naší rodiny, chceme držet v soukromí,“ uvedlo jejich prohlášení.

Časopis People uvedl, že podle zdrojů blízkým oběma stranám padesátiletý Cruise a třiatřicetiletá Holmesová pracují na uspořádání, podle něhož by Holmesová bydlela s dcerou v New Yorku a Cruise by ji mohl hodně navštěvovat.

Holmesová před necelými dva týdny požádala o rozvod a chtěla, aby Suri zůstala v její péči. Její krok prý Cruise překvapil a vyvedl z míry. Vyvolal také v médiích spekulace, podle nichž chce Holmesová rozvod kvůli tomu, aby Suri nechodila do školy scientologické církve, jejímž je Cruise známým členem.

Podle People se Holmesová se Suri přestěhovala do třípokojového bytu v New Yorku. Cruise žije v Los Angeles. Vyřešení rozvodu bylo mimořádně rychlé, obzvlášť na hollywoodské poměry. „Rychlá dohoda naznačuje, že byli s to se shodnout na nějaké společné výchově,“ uvedl losangeleský advokát specializující se na rozvody Steve Mindel.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video