Čupr prodal půlku svého podílu v DameJidlo.cz a skončil jako šéf firmy | E15.cz

Čupr prodal půlku svého podílu v DameJidlo.cz a skončil jako šéf firmy

Čupr prodal půlku svého podílu v DameJidlo.cz a skončil jako šéf firmy
Zahladatel Slevomatu a Dame Jidlo.cz Tomáš Čupr
• 
ZDROJ: Michael Tomeš, E15

ČTK, vag

Známý internetový podnikatel a zakladatel rozvozové služby DameJidlo.cz Tomáš Čupr se zbavil poloviny svého třetinového podílu v projektu. Za desítky milionů korun jej prodal stávajícím investorům ze skupin Miton a Enern. Čupr zároveň předal vedení společnosti dosavadnímu provoznímu řediteli Lukáši Uhlovi.

„Z DameJidlo.cz se rozhodně nestahuji úplně i nadále budu působit v pozici garanta růstu a produktového rozvoje,“ vysvětlil Tomáš Čupr.

Do povědomí veřejnosti se Čupr dostal jako zakladatel Slevomatu. V něm má sice podíl, manažersky už ho ale neřídí. Čupr tak v případě rozvozové služby zvolil podobný postup jako před dvaceti měsíci ve Slevomatu.

„Z DameJidlo.cz se nám podařilo vybudovat natolik silnou a stabilní firmu, abych její řízení mohl předat dál a věnovat se novým projektům,“ dodal.

DameJidlo.cz je internetovým agregátorem nabídek restaurací s rozvozem, jehož cílem je poskytnout nejjednodušší cestu k objednávce jídla domů nebo do kanceláře. V současnosti zprostředkovává rozvoz jídla z více než tisícovky restaurací. Služba expandovala i na Slovensko.

Autor: ČTK, vag
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!